Antonín Kroča

62281. Hukvaldy

popis: Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vlevo dole Kroča 18.10.2019. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:12:56

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč