Antonín Kroča - Hukvaldy

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vlevo dole Kroča 18.10.2019. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

62281. Hukvaldy
Dražba ukončena:28.07.2021 19:12:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč