Antonín Kroča - Hukvaldy

Olej na sololitu, 78x60 cm. Signováno vpravo dole Kroča 8.11.018. Rám.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

31285. Hukvaldy
Dražba ukončena:25.04.2019 20:58:38
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:11 000 Kč