Antonín Kroča - Červenožlutá abstrakce

Olej na sololitu, 61x35 cm. Signováno vpravo dole Kroča 020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

58628. Červenožlutá abstrakce
Dražba ukončena:29.04.2021 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč