Antonín Kroča - Červánky

Olej na sololitu, 55x42 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

28981. Červánky
Dražba ukončena:27.02.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč