Antonín Kroča - Bystřina

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 17.8.020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

63644. Bystřina
Dražba ukončena:26.08.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč