Antonín Kroča - Bohdana

Olej na sololitu, 120x88 cm. Signováno vpravo nahoře 30.10.2000 Kroča. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
77208. Bohdana
Dražba ukončena:25.05.2022 21:21:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč