Antonín Kroča

60685. Bez názvu

popis: Olej na sololitu, 80x61cm. Signováno vlevo dole Kroča 11.10. 019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč