Antonín Kroča - Bez názvu - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 122x90 cm. Signováno vpravo dole Kroča 24.10.13. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

70135. Bez názvu - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:16.12.2021 21:19:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč