Antonín Kroča - Abstrakce I.

Olej na sololitu, 61x35 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

59815. Abstrakce I.
Dražba ukončena:26.05.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč