Antonín Kroča

69787. Abstrakce

popis: Olej na kartonu, 61x35 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen