Antonín Kroča - Abstrakce

Olej na sololitu, 69x45 cm. Signováno vpravo dole Kroča 91. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

35519. Abstrakce
Dražba ukončena:25.09.2019 23:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč