Olej na kartonu, 34x52 cm. Signováno vzadu Antonín Frýdl 1947. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 - 1976
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Krattnera a Brömseho. Ve své tvorbě se nejprve zaměřoval na figurální náměty, později maloval převážně krajiny. Inspirací mu bylo Polabí, kde žil a také pedagogicky působil.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.