Antonín Frýdl

60830. Na hrázi před bouří

popis: Olej na kartonu, 34x52 cm. Signováno vzadu Antonín Frýdl 1947. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1976
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Krattnera a Brömseho. Ve své tvorbě se nejprve zaměřoval na figurální náměty, později maloval převážně krajiny. Inspirací mu bylo Polabí, kde žil a také pedagogicky působil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.06.2021 15:04:10 754