Antonín Frýdl - Bělidlo z Babiččina údolí.

Tempera, 33x52 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis Antonín Frýdl.

o autorovi: 1896 - 1976
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Krattnera a Brömseho. Ve své tvorbě se nejprve zaměřoval na figurální náměty, později maloval převážně krajiny. Inspirací mu bylo Polabí, kde žil a také pedagogicky působil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

58634. Bělidlo z Babiččina údolí.
Dražba ukončena:29.04.2021 19:52:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč