Antonín Chittussi - Pomník Jana Husa (Kostnice?)

Olej na kartonu, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Chittussi. Rám.

Poz.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

25788. Pomník Jana Husa (Kostnice?)
Dražba ukončena:12.12.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč