Olej na kartonu, 19x28 cm. Signováno vpravo dole A. Balcar. Rám, pasparta, sklo. A. Balcar.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.