Antonie Gabánková-Laníková - Motiv z pláže

Olej na kartonu, 45x85 cm. Signováno vpravo dole Gabánková 1967. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1924 – 2015
Grafička, malířka. Studovala na AVU v Praze. Věnovala se krajinomalbě a portrétní a figurální tvorbě (lidi v každodenním životě a v práci). V r. 1968 emigrovala s rodinou do Kanady, kde žila a vyučovala v soukromých kurzech výtvarného umění. Vystavovala v ČSR, v Kanadě a v USA.

99452. Motiv z pláže
Dražba ukončena:23.07.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.07.2023 21:21:20 5712
500 Kč 16.07.2023 22:17:10 13353