Olej na plátně, 27x23 cm. Signováno vpravo dole A. Nejtková. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 35 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč