Andrej Bělocvětov - Kompozice

Kombinovaná technika na papíře, 46x29 cm, signováno vlevo nahoře Bělocvetov, rám, zaskleno.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen, vzadu pozůstalostní razítko.

1829. Kompozice
Dražba ukončena:28.01.2015 19:59:23
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč