Alfred von Wierusz - Kowalski - Závody koní

Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Kowalski. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1849 – 1915
Polský malíř

104305. Závody koní
Dražba ukončena:08.10.2023 20:21:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč