Alexander Neumann - Žena s korály

Olej na sololitu, 45x40 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

86279. Žena s korály
Dražba ukončena:30.11.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč