Alexander Neumann - Touha

Olej na plátně, 65x37 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

83735. Touha
Dražba ukončena:28.09.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč

1 600 Kč 28.09.2022 20:33:21 10449
1 500 Kč 12.09.2022 12:13:22 4469