Alexander Neumann

67314. Přítelkyně

popis: Olej na sololitu, 58x38 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:53:36

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč