Alexander Neumann - Klaun a kráska

Olej na sololitu, 47x39 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

54626. Klaun a kráska
Dražba ukončena:27.01.2021 19:52:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč