Alexander Neumann

58404. Hlava

popis: Olej na sololitu, 57x40 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen