Aleša Vaic

60240. Lovecký motiv

popis: Lept (autorský list), 19x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Aleša Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč