Aleša Vaic - Lovecký motiv

Lept (autorský list), 19x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Aleša Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 2009
Kreslíř, grafik. Studoval malířství soukromě u svého otce, grafika a malíře Josefa Vaice. Věnoval se portrétní kresbě a malbě. Náměty jeho tvorby byly i pražské motivy, zátiší, divadelní a myslivecká tématika, exlibris. Vytvořil portréty vědců a hudebních skladatelů.

60240. Lovecký motiv
Dražba ukončena:16.06.2021 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč