Aleša Vaic - Konvolut 4 kreseb

Lepty, od 30x19 cm do 27x35 cm. 2x signováno tužkou Aleša Vaic. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1920 – 2009
Kreslíř, grafik. Studoval malířství soukromě u svého otce, grafika a malíře Josefa Vaice. Věnoval se portrétní kresbě a malbě. Náměty jeho tvorby byly i pražské motivy, zátiší, divadelní a myslivecká tématika, exlibris. Vytvořil portréty vědců a hudebních skladatelů.

84340. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:12.10.2022 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč