Aleša Vaic - Jelínek

Lept, 29x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Aleša Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 2009
Kreslíř, grafik. Studoval malířství soukromě u svého otce, grafika a malíře Josefa Vaice. Věnoval se portrétní kresbě a malbě. Náměty jeho tvorby byly i pražské motivy, zátiší, divadelní a myslivecká tématika, exlibris. Vytvořil portréty vědců a hudebních skladatelů.

307962. Jelínek
Dražba ukončena:19.03.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč