Alena Laufrová - Z Hradčan

Lept, 29x29 cm. Signováno vpravo dole Laufrová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1952
Grafička. Studovala propagační, užitou a ilustrační grafiku u prof. Sklenáře, Weidlicha a Anderleho na VŠUP v Praze. Inspiruje ji literatura, zejména poezie, také příroda a Praha. Užívá kombinované grafické techniky, především lept a suchou jehlu.

21690. Z Hradčan
Dražba ukončena:19.09.2018 18:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2018 13:51:57 3169