Neznámý autor - Akt s knihou

Olej na plátně, 41x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

Neznámý autor
102263. Akt s knihou
Dražba ukončena:24.09.2023 20:56:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč