Adolf Hajduček

303945. Zimní svahy

popis: Olej na kartonu, 15x35 cm. Signováno vpravo dole A. Hajdůček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971
Narodil se v Ostravě. Zpočátku své tvorby se zabýval prostředím ostravských hornických kolonií a průmyslových oblastí, poté krajinomalbou převážně z oblasti Beskyd.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7.000 Kč.

dražba ukončena: 08.03.2020 20:06:44

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (08.03.2020 20:01:44) 4285