Adolf Hajduček - Zimní svahy

Olej na kartonu, 15x35 cm. Signováno vpravo dole A. Hajdůček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

303945. Zimní svahy
Dražba ukončena:08.03.2020 20:06:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (08.03.2020 20:01:44) 4285