Adolf Hajduček - Zima na horách

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Hajduček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

14775. Zima na horách
Dražba ukončena:30.11.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč