Adolf Hajduček - Kaple na Radhošti

Olej na kartonu, 39x30 cm. Signováno vlevo dole Hajduček. Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

112005. Kaple na Radhošti
Dražba ukončena:18.02.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč