Adolf Hajduček

66351. Jezírko nad Skokem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole A. Hajduček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971
Narodil se v Ostravě. Zpočátku své tvorby se zabýval prostředím ostravských hornických kolonií a průmyslových oblastí, poté krajinomalbou převážně z oblasti Beskyd.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7.000 Kč.

dražba ukončena: 26.09.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč