Adolf Hajduček - Jezírko nad Skokem

Nejdelší strana: 65 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole A. Hajduček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

84149. Jezírko nad Skokem
Dražba ukončena:18.09.2022 20:38:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč