Olej na plátně, 65x107 cm. Signováno vpravo dole A. Herstein. Rámováno.
Nejdelší strana: 133 cm
o autorovi: 1869 – 1932
Polský malíř, pracoval a vyučoval ve Francii, Německu a Polsku.