Adolf Edward Herstein - Dům na samotě

Olej na plátně, 65x107 cm. Signováno vpravo dole A. Herstein. Rámováno.

Nejdelší strana: 133 cm

o autorovi: 1869 – 1932
Polský malíř, pracoval a vyučoval ve Francii, Německu a Polsku.

vydraženo velký formát
101376. Dům na samotě
Dražba ukončena:27.09.2023 21:28:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč