A. Skozko - Milenci pod jabloní

Olej na plátně, 85x60 cm. Signováno vzadu Skozko 2000. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

91529. Milenci pod jabloní
Dražba ukončena:29.03.2023 22:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč