A. Pohl - Zátiší s ptáčkem a motýlem

Olej na plátně, 32x21 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Vzadu štítky a razítka.

659. Zátiší s ptáčkem a motýlem
Dražba ukončena:27.11.2013 20:26:51
Vyvolávací cena:2 700 Kč
vydraženo za:26 000 Kč