A. Heine - U lesní cesty

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole A. Heine. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

110246. U lesní cesty
Dražba ukončena:28.01.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 28.01.2024 0:31:51 13222