Božena Vohánková - Ve vsi

Olej na kartonu, 39x50 cm, signováno vlevo dole B. Vohánková, nerámováno.

1881, Brno - 1957

Pozn.: Malba poškozena.

4653. Ve vsi
Dražba ukončena:25.05.2016 21:04:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč