Motyčka - Léto na Vysočině

Olej na kartonu, 34x46 cm, signováno vpravo dole Motyčka, rám.

4633. Léto na Vysočině
Dražba ukončena:25.05.2016 20:42:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 400 Kč