.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr 48x66 cm, vnitřní rozměr 36x54 cm.

Pozn.: Mírně poškozen.

..
72115. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:16.01.2022 20:13:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč