.. - Zlacený rám

Nejdelší strana: 79 cm

Vnější rozměr 62x79 cm. Vnitřní rozměr 45x62,5 cm, světlost rámu 43x61 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
89965. Zlacený rám
Dražba ukončena:12.02.2023 21:14:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč