.. - Zlacený bohatě zdobený rám

Vnější rozměr 50x60 cm, vnitřní rozměr 36x45 cm.

Pozn.: Poškozen.

..
72128. Zlacený bohatě zdobený rám
Dražba ukončena:16.01.2022 20:35:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč