Mědirytina, 31x46 cm. Signováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 70 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci