Střední Evropa počátek 20. století - sv. Barbora

Podmalba na skle, 20x15 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Střední Evropa počátek 20. století
84864. sv. Barbora
Dražba ukončena:09.10.2022 20:50:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč