.. - Sta. Maria Magdalena

Grafický list, 26x34 cm. Značeno v tisku. Rám sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

..
94269. Sta. Maria Magdalena
Dražba ukončena:30.04.2023 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč