.. - Rakousko Uhersko měděná pozlacená předloha 100 Koruny 1915,  hrubá hmotnost mince 22,1 g

Měděná pozlacená mince pokračující ražby 100 koruny z dob vlády Františka Josefa I. 1848-1916  hrubá hmotnost mince 22,1 g, průměr 37 mm, hrana hladká s nápisem VIRIBVS VNITIS. Raženo pro výstavní účely 1/2 20. Století.

..
96274. Rakousko Uhersko měděná pozlacená předloha 100 Koruny 1915, hrubá hmotnost mince 22,1 g
Dražba ukončena:22.06.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (22.06.2023 19:41:14) 9131