.. - Prsten, zlato 750/1000, velikost 74, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123233. Prsten, zlato 750/1000, velikost 74, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč