.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", osazen 13 kameny(dva chybí), velikost 52, hrubá hmotnost 2,36 g

..
123254. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", osazen 13 kameny(dva chybí), velikost 52, hrubá hmotnost 2,36 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč 10.09.2024 21:57:56 6367