.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 51,5

..
116896. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč